fbpx

Спеціальні пропозиції

Якщо Ви плануєте входити на світовий ринок, Вам необхідно подбати про те, щоб зміст веб-сайту Вашої компанії було доступним і зрозумілим Вашої цільової аудиторії, яка говорить на іноземних мовах.

Згідно з дослідженнями, проведеними в 2013 році було виявлено, що: 54,7% інтернет-користувачів використовують у просторах Інтернету інформацію, написану англійською мовою, 5,9% інтернет користувачів – російською мовою, така ж кількість людей використовує німецьку мову, 4,7 % інтернет користувачів використовують іспанську мову, 4,5% – французьку мову, 4,4% – китайську мову, 4,2% – японську мову.

Ми спеціалізуємося на перекладах і локалізації сайтів на англійську, іспанську, німецьку, французьку, українську та російську мови, переклад веб-сайтів на інші мови може бути виконаний за вимогою. Для бездоганного перекладу веб-сайту на іноземні мови ми залучаємо лінгвістів-носіїв цих мов.

Щоб замовити переклад та локалізацію сайту, звертайтеся, будь ласка, до нас для отримання безкоштовної оцінки проекту. При замовленні перекладу сайту на дві та більше мови, ми надаємо знижку 7%.

У нас завжди діють спеціальні пропозиції, акції та постійні знижки!

Спеціальна пропозиція
7%
Знижка

При замовлені перекладу

веб-сайту на 2 чи більше мов

Замовити

Ми щиро бажаємо успіху і процвітання всім компаніям України та робимо подарунок нашим постійним та новим бізнес-клієнтам.

Зверніться до нашого бюро перекладів у Херсоні – отримаєте знижку 20% на послуги перекладу за такими мовними парам:
• Англійська–Російська
• Англійська–Українська
• Німецька –Російська
• Німецька–Українська

*Спеціальна пропозиція дійсна до 12 червня 2017 року

Спеціальна пропозиція
до 20%
Знижка

При замовленні послуг перекладу

в Херсонському бюро перекладів

Замовити