Спеціальні пропозиції та знижки на переклад від бюро перекладів Юнона

Спеціальні пропозиції

Якщо Ви плануєте входити на світовий ринок, Вам необхідно подбати про те, щоб зміст веб-сайту Вашої компанії було доступним і зрозумілим Вашої цільової аудиторії, яка говорить на іноземних мовах.

Згідно з дослідженнями, проведеними в 2013 році було виявлено, що: 54,7% інтернет-користувачів використовують у просторах Інтернету інформацію, написану англійською мовою, 5,9% інтернет користувачів – російською мовою, така ж кількість людей використовує німецьку мову, 4,7 % інтернет користувачів використовують іспанську мову, 4,5% – французьку мову, 4,4% – китайську мову, 4,2% – японську мову.

Ми спеціалізуємося на перекладах і локалізації сайтів на англійську, іспанську, німецьку, французьку, українську та російську мови, переклад веб-сайтів на інші мови може бути виконаний за вимогою. Для бездоганного перекладу веб-сайту на іноземні мови ми залучаємо лінгвістів-носіїв цих мов.

Щоб замовити переклад та локалізацію сайту, зв’яжіться, будь ласка, з нами для отримання безкоштовної оцінки проекту. При замовленні перекладу сайту на дві та більше мови, ми надаємо знижку 7%.

Чтобы заказать перевод и локализацию сайта, свяжитесь, пожалуйста, с нами для получения бесплатной оценки проекта. При заказе перевода сайта на два и более языка, мы предоставляем 7% скидку.Щоб замовити переклад та локалізацію сайту, звертайтеся, будь ласка, до нас для отримання безкоштовної оцінки проекту. При замовленні перекладу сайту на дві та більше мови, ми надаємо знижку 7%.

Спеціальна пропозиція
7%
Знижка

При замовлені перекладу

веб-сайту на 2 чи більше мов

Замовити

Ми щиро бажаємо успіху і процвітання всім компаніям України та робимо подарунок нашим постійним та новим бізнес-клієнтам.

Зверніться до нашого бюро перекладів у Херсоні – отримаєте знижку 20% на послуги перекладу за такими мовними парам:
• Англійська–Російська
• Англійська–Українська
• Німецька –Російська
• Німецька–Українська

*Спеціальна пропозиція дійсна до 12 червня 2017 року

Спеціальна пропозиція
до 20%
Знижка

При замовленні послуг перекладу

в Херсонському бюро перекладів

Замовити