Блог бюро перекладів Юнона: корисна інформація для успіху Вашого бізнесу

Блог

Як переклади можуть покращити ваш SEO?
1 Червня
коментарі відсутні
Переклад контенту сайту на інші мови допоможе максимально збільшити кількість читачів вашої сторінки, текстових оголошень, блогів і постів. Завдяки цьому ви отримаєте більше трафіку, посилань на ваш сайт, лайків, ретвітів тощо, використовуючи той же контент. Це простий спосіб працювати ефективніше, швидко досягти своїх маркетингових цілей та підвищити продажі.
Читати більше
Як вибрати надійне бюро перекладів?
18 Травня
коментарі відсутні
Перш ніж Ви приступите до вибору бюро перекладів, визначте свою мету. Вам потрібен переклад невеликого документа? Тоді найближче бюро перекладів, пропозиція якого влаштовує Вас за ціною, цілком може Вам підійти. Якщо ж успіх Вашого бізнесу залежить від того, наскільки професійно він буде представлений іноземною мовою Вашим клієнтам і партнерам, Вам варто інвестувати більше часу в вибір якісного постачальника мовних послуг.
Кілька пасток можуть очікувати як досвідчених, так і недосвідчених замовників. Ми дамо Вам покрокову інструкцію для вибору надійного бюро перекладів.
Читати більше
Три основних тренди сучасного перекладу
11 Травня
коментарі відсутні
Останнім часом глобалізація стала однією з головних умов успіху у всіх сферах людської діяльності, що робить професійний переклад незамінним інструментом розвитку та ефективного функціонування сучасного бізнесу.
Ми підготували для вас короткий опис 3 найпопулярніших на сьогодні спеціалізацій перекладу.
Читати більше
7 причин, чому 8 з 10 стартапів закриваються, не проживши й року, і 7 порад, як знизити ризики
4 Травня
коментарі відсутні
8 з 10 нових стартапів зазнають невдачі протягом перших 18 місяців. Але чому? Чого ми можемо навчитися з великої кількості невдач з малим бізнесом для того, щоб ваш власний бізнес став успішним? Ми розповімо вам про 7 причин невдач і, що більш важливо, як знизити ризики.
Читати більше