fbpx

Блог

Використання Google-аналітики для визначення можливостей розширення ринків збуту за кордоном
22 Січня
коментарі відсутні
Для того, щоб успішно конкурувати, компанії здійснюють локалізацію своїх послуг для пріоритетних ринків. У цьому блозі ми розповімо вам про те, як налаштувати звіти Google-аналітики та визначити необхідну метрику для прийняття рішень щодо цільових країн та регіонів. Це допоможе вам визначити пріоритетні мови для перекладу та локалізації сайту, а також ефективно використати ваш бюджет маркетингу.
Читати більше
7 трендів, які підвищать конверсії в 2019 році
17 Січня
коментарі відсутні
Світ онлайн-бізнесу стрімко змінюється. У 2018 році мобільні конверсії зросли на 55%. Відповідно зростають і очікування клієнтів. Веб-сайти Progressive Web Apps (PWA) або мобільні гібридні сайти-додатки можна використовувати в будь-яких гаджетах незалежно від розміру екрану та вибору браузера. Нарешті не потрібно обирати в що доцільніше інвестувати кошти: в мобільний додаток або мобільну версію сайту.

На які ще тренди варто звернути увагу, щоб збільшити продажі в цьому році?
Читати більше
Дивовижні традиції святкування Різдва у різних куточках світу
22 Грудня
коментарі відсутні
Різдвяний період – це той час, коли більшість людей планують розважитися, взяти коротку відпустку та повністю розвіяти втому. У цій статті ми підготували для вас добірку найдивовижніших світових традицій, пов’язаних з Різдвом.
Читати більше
Ділове листування англійською мовою: корисні фрази та поради
7 Грудня
коментарі відсутні
За швидкістю передачі інформації електронні листи значно перевершують телефонні розмови, що робить їх незамінним способом спілкування з діловими партнерами закордоном. Електронні листи слугують друкованим підтвердженням наших слів, тому ставитися до їх написання варто дуже відповідально.
У цій статті ви дізнаєтеся на що слід звернути увагу при написанні електронного листа, як уникнути помилок і досягти взаєморозуміння з іноземними колегами і партнерами.
Читати більше