fbpx

Блог

Як отримати якісний усний переклад
13 Червня
коментарі відсутні
Зі збільшенням потоку іноземних інвестицій в Україну усний переклад в Києві стає усе більше затребуваним. Найчастіше переклад потрібен під час бізнес-зустрічей, конференцій, виставок, підписання договорів та багатьох інших заходів, коли кожне слово має значення, а нерозуміння чи, навіть гірше, неправильне розуміння, неприпустиме. Для того, щоб знайти гідного усного перекладача, клієнти, як правило, звертаються в бюро перекладів. Ми допоможемо розібратися, що необхідно знати, щоб отримтаи якісний усний переклад.
Читати більше
Медичний переклад: особливості та вимоги до виконавців
29 Травня
коментарі відсутні
Переклад медичних документів - це один з найбільш складних і відповідальних видів перекладу, адже ціною помилки може стати здоров'я людини. Тому, дуже важливо, щоб переклад таких текстів виконував досвідчений і кваліфікований в цьому питанні фахівець. Ми виділили основні пункти, на які слід звернути увагу при виборі виконавця медичного перекладу, і навички, якими такий перекладач повинен володіти.
Читати більше
Як отримувати більше замовлень, якщо Ви співпрацюєте з бюро перекладів
16 Травня
коментарі відсутні
Кожен з перекладачів стикається з вибором: працювати штатним перекладачем або ж робити переклади вдома. Обираючи другий варіант, перекладач зазвичай співпрацює з бюро перекладів та очікує велику кількість замовлень одразу після укладення договору про співпрацю. На жаль, зазвичай так не трапляється.
Читати більше
Топ-8 порад для написання формальних листів англійською
25 Квітня
коментарі відсутні
Для усіх тих, хто хоче розібратися в мистецтві написання формальних листів англійською мовою, ми підібрали топ-8 безцінних порад. Вони стануть у пригоді тим, хто лише вчиться писати такі листи, а також тим, хто давно веде листування англійською. Поїхали!
Читати більше