Блог

6 способів зменшити вартість перекладу без шкоди для якості
1 Квітня
коментарі відсутні
Коли мова йде про вибір бюро перекладів, одним з основних критеріїв часто є вартість послуг. Однак, слід бути готовим, що низька вартість послуг досягається скороченням витрат на залучення кваліфікованих фахівців і контроль якості перекладу.

Ці 6 способів зменшення вартості перекладу допоможуть Вам не переплачувати за переклад без шкоди для якості, і дозволять побудувати ефективні, взаємовигідні та довгострокові відносини з Вашим постачальником послуг перекладу.
Читати більше
Коронавірус: 7 кроків, які Ви маєте вжити прямо зараз
17 Березня
коментарі відсутні
Створення плану в стресових ситуаціях допомагає позбутися стресу щонайменше наполовину. Ми підготували 9 порад, які дозволять Вам мінімізувати стрес, захистити співробітників, допомогти Вашим клієнтам і навіть збільшити продажі:
Читати більше
6 факторів, що визначають вартість перекладу
24 Лютого
коментарі відсутні
Вартість перекладу є одним із основних критеріїв вибору постачальника послуг. Працюючи з різними категоріями клієнтів, ми як ніхто розуміємо, що кожен переклад має свої індивідуальні особливості та вимагає індивідуального підходу. Ці 6 факторів визначення вартості перекладу, допоможуть Вам прийняти зважене рішення та отримати кращу ціну за професійний і якісний переклад.
Читати більше
Як уникнути переплати за переклад: прорахунок вартості перекладу за обліковими сторінками або словами
30 Січня
коментарі відсутні
Вартість перекладу одного і того ж документа у різних постачальників часто значно відрізняються. Причина в різному підході до обчислення обсягу роботи: за кількістю слів або кількістю умовних сторінок. Як це впливає на якість та вартість перекладу і які особливості обох методів варто враховувати при виборі постачальника послуг перекладу, розповімо в цій статті.
Читати більше