Блог

Якими якостями повинен володіти медичний перекладач?
13 Квітня
коментарі відсутні
Медичний переклад - одна з найвідповідальніших і найвимогливіших сфер перекладу з точки зору підбору виконавця. Історія хвороби, висновок, результати клінічних досліджень відіграють ключову роль у встановленні діагнозу та призначенні лікування.

У цій статті ми перерахували основні вимоги до кваліфікації, особистих і професійних якостей виконавця, якими ми керуємося у виборі медичних перекладачів. Адже саме ретельний підбір виконавця дозволяє нам гарантувати, що Ваш переклад в надійних руках.
Читати більше
6 способів зменшити вартість перекладу без шкоди для якості
1 Квітня
коментарі відсутні
Коли мова йде про вибір бюро перекладів, одним з основних критеріїв часто є вартість послуг. Однак, слід бути готовим, що низька вартість послуг досягається скороченням витрат на залучення кваліфікованих фахівців і контроль якості перекладу.

Ці 6 способів зменшення вартості перекладу допоможуть Вам не переплачувати за переклад без шкоди для якості, і дозволять побудувати ефективні, взаємовигідні та довгострокові відносини з Вашим постачальником послуг перекладу.
Читати більше
6 факторів, що визначають вартість перекладу
24 Лютого
коментарі відсутні
Вартість перекладу є одним із основних критеріїв вибору постачальника послуг. Працюючи з різними категоріями клієнтів, ми як ніхто розуміємо, що кожен переклад має свої індивідуальні особливості та вимагає індивідуального підходу. Ці 6 факторів визначення вартості перекладу, допоможуть Вам прийняти зважене рішення та отримати кращу ціну за професійний і якісний переклад.
Читати більше
Як уникнути переплати за переклад: прорахунок вартості перекладу за обліковими сторінками або словами
30 Січня
коментарі відсутні
Вартість перекладу одного і того ж документа у різних постачальників часто значно відрізняються. Причина в різному підході до обчислення обсягу роботи: за кількістю слів або кількістю умовних сторінок. Як це впливає на якість та вартість перекладу і які особливості обох методів варто враховувати при виборі постачальника послуг перекладу, розповімо в цій статті.
Читати більше