fbpx

Співпраця

Про співпрацю з нами

 

Запорука успішного бізнесу в умінні вибудовувати взаємовигідні відносини не тільки з клієнтами і працівниками, але і з партнерами. Ми завжди раді знайомству і співпраці з відповідальними, надійними партнерами, які прагнуть до постійного зростання.

Якщо Ви любите живе спілкування, Вам цікава робота над новими проектами, якщо Ви хочете працювати в нових сучасних офісах в центрі Києва та Херсона, ми будемо раді запросити Вас на постійну роботу в наші команди на відкриті вакансії.

Якщо Ви насамперед цінуєте свободу і хочете вибирати час і місце виконання проектів залежно від можливості, Вам може підійти робота позаштатними перекладачами, редакторами і верстальниками.

Якщо Ви володієте бізнесом, яким користуються наші потенційні клієнти (нотаріуси, адвокати, бюро подорожей), ми зможемо запропонувати Вам такі умови співпраці, які будуть цікаві обом сторонам.

Якщо Ви креативні, працелюбні, любите нетривіальні задачі і відповідально ставитеся до їх виконання, щиро любите допомагати людям і визнаєте тільки відмінний результат в роботі, ми чекаємо Вас.

Зв'яжіться з нами


Зв'яжіться з нами