fbpx

Новини

5% загальної вартості всіх замовлень будуть використані для благодійних цілей
7 Червня
коментарі відсутні
З 10 по 20 червня 5% загальної вартості всіх замовлень будуть використані для благодійних цілей. Ми купимо предмети гігієни та дитяче харчування для діток Комунального закладу "Херсонський обласний Будинок дитини" Херсонської обласної ради, який знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. І. Кулика, 149а, тел. (0552) 35-32-46, e-mail: budinokditin@ukr.net.
Читати далі
Бюро перекладів “Юнона” святкує свою 14 річницю!
1 Травня
коментарі відсутні
Ми віримо в те, що наші клієнти заслуговують найкращого обслуговування, а наші співробітники - найкращих умов праці і можливості постійного професійного зростання.

За 14 років ми створили високоефективні згуртовані команди фахівців, обладнали сучасні офіси для комфортного ведення бізнесу, заслужили повагу та любов наших клієнтів. Наш колектив дякує Вам за довіру та співпрацю. Ми й надалі чекаємо на Ваші цікаві та складні проекти і будемо дуже раді бачити Вас у наших офісах.

Лише нашим постійним клієнтам ми надаємо знижку у розмірі 14% на переклади з англійської мови на українську та навпаки.
Читати далі
Посоветуйте нас знакомым и получите скидку в размере 50 грн.
1 Квітня
коментарі відсутні
Благодарим Вас за высокую оценку нашей работы в прошлом месяце. По результатам опроса мы получили 9.2 из 10 по категориям качество, скорость выполнения проекта и соотношение цена/качество.

Пожалуйста, посоветуйте воспользоваться нашими услугами Вашим друзьям, коллегам, знакомым и Вы и они получите скидку в размере 50 грн. Акция действует до 30 апреля 2019 г.
Читати далі
Вітаємо Вас зі святом 8 березня!
7 Березня
коментарі відсутні
Щиро вітаємо Вас зі святом 8 березня! Бажаємо Вам яскравого весняного настрою, квітучою краси та душевної гармонії!
Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях пануватиме злагода й добробут. Успіхів у всіх Ваших починаннях та здійснення найсміливіших мрій!
На честь цього весняного свята ми даруємо всім нашим клієнткам 10% знижки на послуги перекладу в березні.
Читати далі