fbpx

Візова підтримка

Візова підтримка

Якщо у Вас виникла необхідність виїхати за кордон з метою працевлаштування, здобуття освіти, відвідування членів своєї родини та/або друзів, вступу до шлюбу або просто поїхати у іншу країну в якості туриста Вам доведеться зіткнутися з оформленням документів для посольства. Пакет документів для подачі до посольства збирається в залежності від мети Вашого візиту і є обов’язковим для тієї установи та тієї країни, до якої Ви прямуєте.

Процедура оформлення документів триває зазвичай досить багато часу і потребує неабияких зусиль. Підготовка документів, а також процедура подачі їх на відкриття візи мають для кожної країни і для кожного окремого випадку свої особливості та специфіку. Наприклад, візова анкета може заповнюватися і подаватися, як у паперовому вигляді, так і через Інтернет у режимі он-лайн. В одному випадку інтерв’ю має обов’язково проводитися, а в іншому – все може залежати від раніше наданих документів.

Який пакет документів на візу необхідно зібрати, як заповнювати анкету, які питання найчастіше задають у посольстві … – все це викликає у людини, котра не має досвід у даній області, певну складність.

Збір і подача документів до посольства повинні проводитися правильно, інакше існує велика ймовірність відмови у відкритті візи.

Якщо Ви хочете працювати за кордоном і знаєте місце своєї роботи, то від Вас вимагатимуть підготувати не так вже й багато документів: атестат, диплом про освіту, трудову книжку та довідку про несудимість.

Для отримання освіти в іншій країні Ви обираєте навчальний заклад і країну. Той навчальний заклад, який Ви обрали, розглядає Вашу кандидатуру і дає відповідь про прийняття або неприйняття Вас для навчання на своїй території. Саме від цього Ви і будете відштовхуватися для здійснення подальших дій.

Оформлення документів на візу для виїзду за кордон з метою вступу до шлюбу – більш складний процес. Від Вас потребуватимуть заяву, довідку про розірвання шлюбу, рішення суду та інші документи. Всі вони видаються різними установами, а значить, на їх збирання потрібен час. Щоб успішно оформити і подати документи до моменту виїзду з рідної країни, Вам потрібно заздалегідь потурбуватися про збір та надання всіх документів зі штампами та печатками.

У нашому бюро працюють фахівці, які із задоволенням допоможуть Вам і нададуть наступні послуги:

• допомогу в заповненні візової анкети
• здійснення перекладів та їх оформлення для надання до консульства або посольства
• сприяння в оформленні документів згідно з Вашою візовою категорією
• запис на подачу документів до посольства
• сприяння в оформленні страхового поліса для виїзду за кордон

Ми в обов’язковому порядку зберігаємо конфіденційність всіх отриманих нами документів.

Залишити заявку

Залишити заявку